O mně

Nezáleží na číslu, kolik máte odbavených klientů. Ale kolik klientů je spokojených a kolik klientů bohatne.

Co mě na práci baví, proč jsem v oboru 11 let?

Rád se pohybuji mezi lidmi, nabírám novou energii a především rád komunikuji. Denně se potkávám s novými příběhy, neb každý jsme originál, a tak je nutno k tomu přistupovat. Každý příběh má osobité řešení a každý z nás má životní hodnoty odlišně nastavené i s různou prioritou. Na základě těchto faktů, je potřeba přizpůsobit finanční plán.

Nejvíce mě těší spokojenost zákazníka, a to je pro mě nevětší odměnou. K tomu si dovolím dodat, díky mnou vytvořeného finančního plánu si klienti mohou užívat vysněného bydlení, v podstatě bohatnou a co víc, postupně se zbavují závazku ve formě hypotéky, to je pro mě to nej.

Proč jsem součástí eDO Finance?

Protože celá skupina eDO Group mění kulturu služeb ve finančním trhu. Díky technologiím a moderním nástrojům, s kterými eDO disponuje, spolupráce s klienty dává o dost větší význam/
smysl. Klient, má vše stručné a přehledné.

Jsem schopen se o klienta postarat přes finance tak prodej auta, bytu, správu majetku. Díky profesnímu a osobnímu rozvoji, rovnováze mezi osobním a profesním životem, který se promítá
do naší práce, je výsledkem spokojený klient.

Kdo jsem?

Spolupráci s klienty stavím na daných hodnotách, jsem pro klienta partner. Největší radost mám, když moji klienti bohatnou.

Jmenuji se David Cihlář a jsem ředitelem obchodní sítě v eDO Finance. Předního poskytovatele finančních služeb. Na každodenní bázi se potkávám se svými klienty a obchodními partnery nad tvorbou jejich finančních plánů.

Snažím se s klienty naladit na stejné hodnoty, které pak promítneme do jejich portfolia. Za 11 let praxe v oboru, dle pocitu vím, co pro vás má smysl a význam.

Preferuji přátelský jasný a lidský přístup. Jak při jednání s klienty, tak při vedení mého týmu.